Dowiedz się
więcej en
(Polski) Słowiński Park
Narodowy

(Polski) SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY, WYDMY, KLUKI, PIĘKNA PLAŻA

(Polski)

Słowiński Park Narodowy leży w województwie pomorskim, na terenie dwóch powiatów: lęborskiego i słupskiego. Został utworzony dla zachowania w niezmienionym pięknie systemu przymorskich jezior, torfowisk, bagien, nadmorskich borów, łąk i lasów, a przede wszystkim wydmowego pasa mierzei z unikatowymi wydmami ruchomymi.

 

Znajdują się w nim najbardziej znane ruchome wydmy. O przyrodniczej wartości SPN świadczy fakt dotyczący umieszczenia go w międzynarodowej sieci obszarów chronionych, np. Światowy Rezerwat Przyrody. Noclegi w Rowach Meteor Turystyka to wygodna baza do eksplorowania tych niezwykłych terenów przyrodniczych.

(Polski) Kościół w stylu
neuromańskim

(Polski) KÓŚCIÓŁ Z XIXw.

(Polski)

Dzisiejsza świątynia została wybudowana w połowie XIX w (1844 ? 1849), a charakterystyczny wygląd zawdzięcza głazom ciosanym, które pochodzą z Kamiennej Wyspy na jeziorze Gardno. Tuż obok kościoła znajduje się drewniana dzwonnica. Historię budowy kościoła kryje w sobie bardzo wiele legend.

(Polski) Kluki - Muzeum Wsi
Słowińskiej

(Polski) SKANSEN W KLUKACH
KOŁO SMOŁDZINA

(Polski)

Muzeum Wsi Słowińskiej to skansen w Klukach koło Smołdzina, w województwie pomorskim. Jest to oddział Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Placówka swoją działalność rozpoczęła w 1963 roku.

(Polski) Jezioro
Gardno

(Polski) IDEALNA WARUNKI DLA WĘDKARZY

(Polski)

Gardno to jezioro przybrzeżne, które leży na Wybrzeżu Słowińskim w województwie pomorskim, na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Oddzielone jest od Morza Bałtyckiego piaszczystą mierzeją, przeciętą rzeką Łupawą.

(Polski) Dla
dzieci

(Polski) LICZNE ATRAKCJE DLA NASZYCH
NAJMŁODSZYCH POCIECH

(Polski)

Bajkowa Ciuchcia
Kolorowa ciuchcia, która zabiera najmłodszych w niezapomnianą podróż po przepięknych uliczkach kurortu.

Bajkolandia
Przy ul. Plażowej, znajduje się tutaj zakątek wypełniony urządzeniami, które wydają dźwięki oraz błyski ? uwielbiane przez dzieci

Cyrk PARADA
Raz w roku, w okresie letnim rozbija swój namiot, aby dać przedstawienie